megvesz SRR1003-220M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.500" L x 0.406" W (12.70mm x 10.30mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1003 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 17 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRR1003-220M |
| induktivitás: | 22µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 22MHz |
| Bővített leírás: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 300 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 22UH 850MA 300 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 300 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 850mA |
| Aktuális - telítettség: | 2.1A |