megvesz SRR0906-181YL BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±15% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR0906 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRR0906-181YL |
| induktivitás: | 180µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.248" (6.30mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 5.5MHz |
| Bővített leírás: | 180µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 820 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 180UH 520MA 820 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 820 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 520mA |
| Aktuális - telítettség: | 700mA |