megvesz SRP6540-6R8M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.283" L x 0.256" W (7.20mm x 6.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRP6540 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRP6540-6R8MTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Powdered Iron |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | SRP6540-6R8M |
| induktivitás: | 6.8µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 5A 49.5 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 6.8UH 5A 49.5 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 49.5 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 5A |
| Aktuális - telítettség: | 5.5A |