megvesz SRN4018-221M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRN4018 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 796kHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRN4018-221MTR SRN4018221M |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 120°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 28 Weeks |
| Gyártási szám: | SRN4018-221M |
| induktivitás: | 220µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 3MHz |
| Bővített leírás: | 220µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 3.552 Ohm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 220UH 280MA 3.552 OHM |
| DC ellenállás (DCR): | 3.552 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 280mA |
| Aktuális - telítettség: | 300mA |