megvesz SRF1280A-652Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | - |
|---|---|
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, SRF1280A |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Tekercsek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF1280A-652Y |
| Magasság: | 0.315" (8.00mm) |
| Bővített leírás: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Leírás: | INDUCT ARRAY 2 COIL |
| DC ellenállás (DCR) - Sorozat: | - |
| DC ellenállás (DCR) - párhuzamos: | - |
| Email: | [email protected] |