megvesz SRF0905A-472Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 80V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm) |
| Sorozat: | SRF0905A |
| Értékelések: | AEC-Q200 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Más nevek: | SRF0905A-472YTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF0905A-472Y |
| Induktivitás @ Frekvencia: | 4.7mH @ 100kHz |
| Impedancia @ Frekvencia: | 4 kOhm @ 300kHz |
| Magasság (Max): | 0.248" (6.30mm) |
| Szűrő típusa: | Signal Line |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 4.7mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4 kOhm @ 300kHz 400mA DCR 900 mOhm |
| Leírás: | CMC 4.7MH 400MA 2LN SMD AEC-Q200 |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 900 mOhm |
| Áramlási érték (max.): | 400mA |