megvesz SN75LVDS84ADGGR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Driver |
| Szállító eszközcsomag: | 48-TSSOP |
| Sorozat: | FlatLink™ |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Más nevek: | 296-6668-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 4/0 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 9 Weeks |
| Gyártási szám: | SN75LVDS84ADGGR |
| Bővített leírás: | 4/0 Driver LVDS 48-TSSOP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC FLATLINK(TM) XMITTER 48-TSSOP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |