megvesz SN74V293-7PZA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 80-LQFP (14x14) |
| Sorozat: | 74V |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 80-LQFP |
| Más nevek: | 296-12492 SN74V2937PZA |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Memória mérete: | 1.125M (64K x 18)(128K x 9) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74V293-7PZA |
| Bővítménytípus: | Depth, Width |
| Leírás: | IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP |
| Adatsebesség: | 133MHz |
| Áram - táplálás (max.): | 35mA |