megvesz SN74V283-10PZA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 80-LQFP (14x14) |
| Sorozat: | 74V |
| Visszaküldi a képességet: | Yes |
| Programozható zászlók támogatása: | Yes |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 80-LQFP |
| Más nevek: | 296-12485 SN74V28310PZA |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Memória mérete: | 576K (32K x 18)(64K x 9) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74V283-10PZA |
| Funkció: | Synchronous |
| FWFT támogatás: | Yes |
| Bővítménytípus: | Depth, Width |
| Leírás: | IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP |
| Adatsebesség: | 100MHz |
| Áram - táplálás (max.): | 35mA |
| Buszirányú: | Uni-Directional |
| Hozzáférési idő: | 6.5ns |
| Email: | [email protected] |