megvesz SN74V225-7PAG BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 64-TQFP (10x10) |
| Sorozat: | 74V |
| Visszaküldi a képességet: | No |
| Programozható zászlók támogatása: | Yes |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 64-TQFP |
| Más nevek: | 296-9901 |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memória mérete: | 18K (1K x 18) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74V225-7PAG |
| Funkció: | Synchronous |
| FWFT támogatás: | Yes |
| Bővítménytípus: | Depth, Width |
| Leírás: | IC SYNC FIFO MEM 1024X18 64-TQFP |
| Adatsebesség: | 133MHz |
| Áram - táplálás (max.): | 35mA |