megvesz SN74LVC1G125DRYR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 6-SON (1.45x1) |
| Sorozat: | 74LVC |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-UFDFN |
| Kimeneti típus: | Push-Pull |
| Más nevek: | 296-21816-2 74LVC1G125DRYRG4 74LVC1G125DRYRG4-ND SN74LVC1G125DRYR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LVC1G125DRYR |
| Logikai típus: | Buffer, Non-Inverting |
| Bemeneti típus: | - |
| Bővített leírás: | Buffer, Non-Inverting Element 1 Bit per Element Push-Pull Output 6-SON (1.45x1) |
| Leírás: | IC BUS BUFF TRI-ST N-INV 6SON |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 32mA |
| Email: | [email protected] |