megvesz SN74LV8151PWRE4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-TSSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | Single-Ended |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Bemenetek száma: | 10 |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV8151PWRE4 |
| Logikai típus: | Buffer/Inverter |
| Bővített leírás: | Buffer/Inverter Configurable 1 Circuit 10 Input 24-TSSOP |
| Leírás: | IC BUFFER INVERTER 10BIT 24TSSOP |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |