megvesz SN74LV4040APW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger típusa: | Negative Edge |
| Időzítés: | Asynchronous |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Visszaállítás: | Asynchronous |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Más nevek: | SN74LV4040APWE4 SN74LV4040APWE4-ND SN74LV4040APWG4 SN74LV4040APWG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 12 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV4040APW |
| Logikai típus: | Binary Counter |
| Bővített leírás: | Counter IC Binary Counter Element 12 Bit Negative Edge 16-TSSOP |
| Irány: | Up |
| Leírás: | IC ASYNCH BINARY COUNTER 16TSSOP |
| Számláló: | 95MHz |
| Email: | [email protected] |