megvesz SN74LV393APW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger típusa: | Negative Edge |
| Időzítés: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Visszaállítás: | Asynchronous |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Más nevek: | 296-26553-5 SN74LV393APW-ND SN74LV393APWE4 SN74LV393APWE4-ND SN74LV393APWG4 SN74LV393APWG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 2 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV393APW |
| Logikai típus: | Binary Counter |
| Bővített leírás: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Negative Edge 14-TSSOP |
| Irány: | Up |
| Leírás: | IC DUAL 4BIT BINRY COUNTR14TSSOP |
| Számláló: | 70MHz |
| Email: | [email protected] |