megvesz SN74LV164ADBR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 14-SSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Kimeneti típus: | Push-Pull |
| Más nevek: | 296-3787-2 SN74LV164ADBRE4 SN74LV164ADBRE4-ND SN74LV164ADBRG4 SN74LV164ADBRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV164ADBR |
| Logikai típus: | Shift Register |
| Funkció: | Serial to Parallel |
| Leírás: | IC 8-BIT SER SHIFT REG 14-SSOP |
| Email: | [email protected] |