megvesz SN74HC191NSR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Trigger típusa: | Positive Edge |
| Időzítés: | Synchronous |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SO |
| Sorozat: | 74HC |
| Visszaállítás: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Más nevek: | 296-12890-2 SN74HC191NSRE4 SN74HC191NSRE4-ND SN74HC191NSRG4 SN74HC191NSRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74HC191NSR |
| Logikai típus: | Binary Counter |
| Bővített leírás: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Positive Edge 16-SO |
| Irány: | Up, Down |
| Leírás: | IC BINARY COUNTER UP/DOWN 16SO |
| Számláló: | 24MHZ |
| Email: | [email protected] |