megvesz SN74AUP1G98DSFR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 6-SON (1x1) |
| Sorozat: | 74AUP |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-XFDFN |
| Kimeneti típus: | Single-Ended |
| Más nevek: | 296-27283-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Bemenetek száma: | 3 |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74AUP1G98DSFR |
| Logikai típus: | Configurable Multiple Function |
| Bővített leírás: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 3 Input 6-SON (1x1) |
| Leírás: | IC GATE MULT-FUNC CONFIG 6SON |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 4mA, 4mA |
| Email: | [email protected] |