megvesz SN74ALVC7813-20DLR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 56-SSOP |
| Sorozat: | 74ALVC |
| Visszaküldi a képességet: | No |
| Programozható zászlók támogatása: | Yes |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Más nevek: | 296-15980-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memória mérete: | 1.125K (64 x 18) |
| Gyártási szám: | SN74ALVC7813-20DLR |
| Funkció: | Synchronous |
| FWFT támogatás: | No |
| Bővítménytípus: | Width |
| Leírás: | IC 64X18 SYNC FIFO MEM 56-SSOP |
| Adatsebesség: | 50MHz |
| Áram - táplálás (max.): | 40µA |
| Buszirányú: | Uni-Directional |
| Hozzáférési idő: | 13ns |
| Email: | [email protected] |