megvesz SN74ACT7811-25PN BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 80-LQFP (12x12) |
| Sorozat: | 74ACT |
| Visszaküldi a képességet: | No |
| Programozható zászlók támogatása: | Yes |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 80-LQFP |
| Más nevek: | 296-4483 |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Memória mérete: | 18K (1K x 18) |
| Gyártási szám: | SN74ACT7811-25PN |
| Funkció: | Synchronous |
| FWFT támogatás: | No |
| Bővítménytípus: | Depth, Width |
| Leírás: | IC CLOCKED FIFO MEMORY 80-LQFP |
| Adatsebesség: | 16.7MHz |
| Áram - táplálás (max.): | 1mA |
| Buszirányú: | Uni-Directional |
| Hozzáférési idő: | 25ns |
| Email: | [email protected] |