megvesz SN74ABT16841DLR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 56-SSOP |
| Sorozat: | 74ABT |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | Tri-State |
| Más nevek: | 296-14659-2 SN74ABT16841DLRG4 SN74ABT16841DLRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74ABT16841DLR |
| Logikai típus: | D-Type Transparent Latch |
| Független áramkörök: | 2 |
| Bővített leírás: | D-Type Transparent Latch Channel 10:10 IC Tri-State 56-SSOP |
| Leírás: | IC 20BIT BUS INT D LATCH 56-SSOP |
| Késleltetési idő - szaporítás: | 3.2ns |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 64mA |
| Áramkör: | 10:10 |
| Email: | [email protected] |