megvesz SN65LVPE502CP1RGER BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 24-VQFN (4x4) |
| Jelkondicionálás: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| kibocsátás: | VML |
| Más nevek: | 296-36716-2 SN65LVPE502CP1RGER-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVPE502CP1RGER |
| Bemenet: | CML |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 2 Channel 5Gbps 24-VQFN (4x4) |
| Leírás: | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VQFN |
| Késési idő: | 305ps |
| Adatsebesség (Max.): | 5Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 100mA |
| Kapacitás - bemenet: | 1.25pF |
| Alkalmazások: | USB 3.0 |
| Email: | [email protected] |