megvesz SN65LVDT250DBT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás Forrás: | Single Supply |
|---|---|
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
| típus: | Crosspoint Switch |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP |
| Sorozat: | 65LVDT |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Más nevek: | 296-16932 SN65LVDT250DBTG4 SN65LVDT250DBTG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDT250DBT |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | Crosspoint Switch 1 x 4:4 38-TSSOP |
| Leírás: | IC CROSSPT SWTCH 2.5GBPS 38TSSOP |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | - |
| Áramkör: | 1 x 4:4 |
| Email: | [email protected] |