megvesz SN65LVDT100DGK BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| kibocsátás: | LVDS |
| Más nevek: | 296-15390-5 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDT100DGK |
| Bemenet: | CML, LVDS, LVPECL |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 1 Channel 2Gbps 8-VSSOP |
| Leírás: | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8VSSOP |
| Késési idő: | 470ps |
| Adatsebesség (Max.): | 2Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 25mA |
| Kapacitás - bemenet: | 0.6pF |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |