megvesz SM15T24AY BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 20.5V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 42.8V |
| Feszültségelosztás (Min): | 22.8V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | SMC |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 1500W (1.5kW) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | DO-214AB, SMC |
| Más nevek: | 497-10788-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SM15T24AY |
| Leírás: | TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC SMC |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 234A (8/20µs) |