megvesz SM102034005FE BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | - |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm) |
| Sorozat: | Slim-Mox |
| Ellenállás (ohm): | 40M |
| Teljesítmény (Watt): | 1W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | OHSM102034005FE OHSM102034005FE-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 110°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SM102034005FE |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.340" (8.64mm) |
| Jellemzők: | Non-Inductive |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 40M Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film |
| Leírás: | RES 40M OHM 1W 1% RADIAL |
| Összetétel: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |