megvesz RWA1C101MEG BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 16V |
|---|---|
| típus: | Polymer |
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Sorozat: | FPCAP, WA |
| Ripple Current - alacsony frekvenciájú: | - |
| Ripple Current - nagyfrekvenciás: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 2917 (7343 Metric) |
| Más nevek: | 493-13840-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | RWA1C101MEG |
| Élettartam @ Hőm.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Bővített leírás: | 100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 55 mOhm 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 55 mOhm |
| Leírás: | CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD |
| Kapacitancia: | 100µF |