megvesz RT0201FRE0752R3L BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 0201 |
| Méret / dimenzió: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sorozat: | RT |
| Ellenállás (ohm): | 52.3 |
| Teljesítmény (Watt): | 0.05W, 1/20W |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0201 (0603 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | RT0201FRE0752R3L |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.010" (0.26mm) |
| Jellemzők: | Moisture Resistant |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 52.3 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Leírás: | RES SMD 52.3 OHM 1% 1/20W 0201 |