megvesz RL181S-473J-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±5% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | RL181S |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 50kHz |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | M10076 RL181S473JRC |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | RL181S-473J-RC |
| induktivitás: | 47mH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 120kHz |
| Bővített leírás: | 47mH Shielded Wirewound Inductor 13mA 52 Ohm Max Radial |
| Leírás: | FIXED IND 47MH 13MA 52 OHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 52 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 13mA |
| Aktuális - telítettség: | - |
| Email: | [email protected] |