megvesz RL181S-153J-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±5% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | RL181S |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 50kHz |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | M10071 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | RL181S-153J-RC |
| induktivitás: | 15mH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 220kHz |
| Bővített leírás: | 15mH Shielded Wirewound Inductor 22mA 15 Ohm Max Radial |
| Leírás: | FIXED IND 15MH 22MA 15 OHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 15 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 22mA |