megvesz REG104FA-3.3/500 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.3V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 15V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.23V @ 1A |
| Szállító eszközcsomag: | DDPAK/TO-263-5 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Más nevek: | REG104FA-3.3TR REG104FA33500 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | REG104FA-3.3/500 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A DDPAK/TO-263-5 |
| Leírás: | IC REG LDO 3.3V 1A DDPAK |
| Aktuális - kimenet: | 1A |
| Áram - határérték (perc): | 1.2A |