megvesz QRC1220R30 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 3.5V @ 140A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 1200V (1.2kV) |
| Szállító eszközcsomag: | Module |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 150ns |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Más nevek: | Q10612894 |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | -40°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | QRC1220R30 |
| Bővített leírás: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V (1.2kV) 140A (DC) Chassis Mount Module |
| Diódatípus: | Standard |
| Dióda konfiguráció: | 1 Pair Common Cathode |
| Leírás: | DIODE GEN PURP 1.2KV 140A |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 1mA @ 1200V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) (diódánként): | 140A (DC) |