megvesz PWR6327W6800J BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±20ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Sorozat: | PWR6327 |
| Ellenállás (ohm): | 680 |
| Teljesítmény (Watt): | 3W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 6327 J-Lead |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | PWR6327W6800J |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Jellemzők: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 680 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound |
| Leírás: | RES SMD 680 OHM 5% 3W 6327 |