megvesz PWR4525W68R0J BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±20ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) |
| Sorozat: | PWR4525 |
| Ellenállás (ohm): | 68 |
| Teljesítmény (Watt): | 2W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 4525 J-Lead |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | PWR4525W68R0J |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Jellemzők: | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 68 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |
| Leírás: | RES SMD 68 OHM 5% 2W 4525 |