megvesz PVC625 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 600V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 200V |
| Tolerancia: | ±10% |
| befejezés: | PC Pins |
| Méret / dimenzió: | 0.382" Dia x 0.701" L (9.70mm x 17.80mm) |
| Sorozat: | PVC |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | PVC625 |
| Ólomtartomány: | 0.500" (12.70mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 5000pF ±10% Film Capacitor 200V 600V Polyester Radial |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Dielektromos anyag: | Polyester |
| Leírás: | CAP FILM 5000PF 10% 600VDC RAD |
| Kapacitancia: | 5000pF |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |