megvesz PM43-1R8M-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | PM43 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 28 @ 7.96MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | PM43-1R8M-RC |
| induktivitás: | 1.8µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 90MHz |
| Bővített leírás: | 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.91A 42 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 1.8UH 2.91A 42 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 42 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 2.91A |
| Aktuális - telítettség: | 4.4A |