megvesz PM2260D25V BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 48 ~ 600 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4 ~ 32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | PM22 |
| Relé típus: | Contactor |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Kimeneti típus: | AC, Zero Cross |
| Más nevek: | CC2272 |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | PM2260D25V |
| Load Current: | 25A |
| Bővített leírás: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Module |
| Leírás: | RELAY SSR 600V 25A PNL MNT |