megvesz PAM8006ATR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 8 V ~ 18 V |
|---|---|
| típus: | Class D |
| Szállító eszközcsomag: | 32-QFN (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | PAM8006ATRDI |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 10W x 2 @ 8 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 9 Weeks |
| Gyártási szám: | PAM8006ATR |
| Jellemzők: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 32-QFN (5x5) |
| Leírás: | IC AMP AUDIO 15W CLASS D 32UQFN |
| Email: | [email protected] |