megvesz OPA4350EA/2K5 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 150µV |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SSOP |
| Elfordulási arány: | 22 V/µs |
| Sorozat: | MicroAmplifier™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | OPA4350EA/2K5G4 OPA4350EA/2K5G4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA4350EA/2K5 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 38MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 38MHZ RRO 16SSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 5.2mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 40mA |