megvesz OPA3355EA/250 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Elfordulási arány: | 360 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | OPA3355EA/250DKR OPA3355EA250 |
| Az áramkörök száma: | 3 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA3355EA/250 |
| Leírás: | IC CMOS HS TRPL OP AMP 14-TSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 8.3mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 100mA |
| Alkalmazások: | Voltage Feedback |
| -3db sávszélesség: | 450MHz |
| Email: | [email protected] |