megvesz OPA2734AIDGSR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 12 V, ±1.35 V ~ 6 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 1µV |
| Szállító eszközcsomag: | 10-VSSOP |
| Elfordulási arány: | 1.5 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | OPA2734AIDGSRG4 OPA2734AIDGSRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA2734AIDGSR |
| Nyereség sávszélesség termék: | 1.6MHz |
| Bővített leírás: | Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-VSSOP |
| Leírás: | IC OPAMP CHOPPER 1.6MHZ 10VSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 600µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 20mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 100pA |
| Erősítő típusa: | Zero-Drift |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |