megvesz OPA2353EA/2K5 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 3mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Elfordulási arány: | 22 V/µs |
| Sorozat: | MicroAmplifier™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | 296-46154-2 OPA2353EA/2K5-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA2353EA/2K5 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 44MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 44MHZ RRO 8VSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 5.2mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 40mA |