megvesz OPA124U/2K5G4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 200µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Elfordulási arány: | 1.6 V/µs |
| Sorozat: | Difet® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA124U/2K5G4 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 1.5MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Leírás: | IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 2.5mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 10mA |