megvesz ONET4291PARGVR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.9 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-VQFN (4x4) |
| Elfordulási arány: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Differential |
| Más nevek: | 296-18691-2 ONET4291PARGVRG4 ONET4291PARGVRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | ONET4291PARGVR |
| Bővített leírás: | Limiting Amplifier 1 Circuit Differential 16-VQFN (4x4) |
| Leírás: | IC OPAMP LIMITING 4.5GHZ 16VQFN |
| Jelenlegi - ellátás: | 50mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | - |
| Erősítő típusa: | Limiting |
| -3db sávszélesség: | 4.5GHz |
| Email: | [email protected] |