megvesz MXSMCJ100CA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 100V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 162V |
| Feszültségelosztás (Min): | 111V |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | DO-214AB (SMCJ) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 1500W (1.5kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-214AB, SMC |
| Más nevek: | 1086-14487 1086-14487-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXSMCJ100CA |
| Leírás: | TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 9.3A |