megvesz MXB7843EUE+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség referencia: | External |
|---|---|
| Feszültségellátás: | 2.38 V ~ 5.25 V |
| Érintőkijelző: | 4 Wire Resistive |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Felbontás (Bit): | 12 b |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXB7843EUE+ |
| Felület: | SPI |
| Bővített leírás: | Touchscreen Controller 4-Wire 12 bit MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ Interface 16-TSSOP |
| Leírás: | IC CNTRLR TOUCH RES 16TSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 650µA |
| Email: | [email protected] |