megvesz MAX8775ETJ+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4 V ~ 26 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX8775ETJ+ |
| Bővített leírás: | Power Supplies PMIC 32-TQFN-EP (5x5) |
| Leírás: | IC CNTRLR GRAPHICS 32-TQFN |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.5mA |
| Alkalmazások: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |