megvesz MAX8770GTL+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Sorozat: | Quick-PWM™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | MAX8770GTL+T-ND MAX8770GTL+TTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX8770GTL+T |
| Bővített leírás: | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6+ Voltage Regulator IC 1 Output 40-TQFN-EP (6x6) |
| Leírás: | IC CTLR PS 2/1PH QUICK PWM 40QFN |
| Alkalmazások: | Controller, Intel IMVP-6+ |
| Email: | [email protected] |