megvesz MAX8570ELT+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 2.7 V ~ 28 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 6-µDFN(2x2) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-WDFN |
| Más nevek: | MAX8570ELT+TTR MAX8570ELTT |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX8570ELT+T |
| Bővített leírás: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 6-µDFN(2x2) |
| Leírás: | IC CONV LCD STEP-UP 6-UDFN |
| Alkalmazások: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |