megvesz MAX6641AUB92+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topológia: | ADC, PWM Generator, Tach Counter |
| Szállító eszközcsomag: | 10-uMAX |
| Sorozat: | - |
| Érzékelő típusa: | Internal and External |
| Érzékelési hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C, 0° ~ 255°C |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | SMBus |
| Kimeneti ventilátor: | Yes |
| Kimeneti riasztás: | Yes |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX6641AUB92+ |
| Funkció: | Fan Control, Temp Monitor |
| Bővített leírás: | Fan Control, Temp Monitor 0°C ~ 125°C, 0° ~ 255°C Internal and External Sensor SMBus Output 10-uMAX |
| Leírás: | IC TEMP MONITOR SMBUS 10UMAX |
| Pontosság: | ±4°C(Max) |
| Email: | [email protected] |