megvesz MAX4275AGESA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 500µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Elfordulási arány: | 0.7 V/µs |
| Sorozat: | GainAmp™ |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX4275AGESA |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Leírás: | IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 355µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 65mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 50pA |
| Erősítő típusa: | General Purpose |
| -3db sávszélesség: | 1.7MHz |